Лишь адский труд заслуживает райского отдыха (Бауржан Тойшибеков)

Часто мы не знаем, как выбрать место для встречи с друзьями, где лучше всего посмотреть новинки кино, в какую химчистку или прачечную сдавать свои вещи, как и у кого заказать вкусную пиццу. Ответы на все эти и многие другие вопросы вы найдете в разделе практических советов в каталоге статей на Link.ua. Здесь практически нет теории – только рекомендации по подбору и оценке качества разных услуг и заведений. А если вам есть что сказать в дополнение к представленных советам, воспользуйтесь системой комментариев.

УКР РУС

Главная » Статьи и рекоммендации » Переваги бути фріланс перекладачем
Поиск:


Переваги бути фріланс перекладачемСучасний глобалізований світ дозволяє кваліфікованій людині мати багато варіантів працевлаштування.

Втім, перекладач-фрілансер, як і будь-який інший вільнонайманий працівник, має чітко розуміти, що самостійна робота вдома, її прибутковість залежать від кількості клієнтів і проектів.

Заробіток може варіюватися від місяця до місяця. Важливо й те, наскільки організована та наполеглива людина. З іншого боку, така робота має справді багато переваг.

Саме тому фріланс нині обирають все більше людей. Поговоримо докладніше.

Кваліфікація, комунікація і гнучкість

Аби почати кар’єру фрілансера, треба мати відповідну підтверджену кваліфікацію. Багато новачків не усвідомлюють цього, але це критично важливо. Для перекладача підтвердженням може бути екзамен і відповідний мовний сертифікат. Також варто проштудіювати специфіку такої роботи. Якщо ви маєте необхідні навички, добре засвоїли особливості фрілансу і наполегливо працюєте, вам точно сподобається.

Фрілансер має бути гнучким. Часом клієнт, з яким ви давно працюєте, може запросити нетипове завдання, як от переклад технічного тексту або якоїсь інструкції. Аби не втратити замовника, можна й самому скористатися допомогою. Так, наприклад, сервіс TheWordPoint має перевірених професіоналів, які швидко і якісно виконують роботу. Подібних сайтів є чимало. Погодьтеся, чудово мати запасний варіант на випадок специфічних замовлень.

Статус позаштатного перекладача не означає, що ви повністю ізольовані від решти суспільства. Вам потрібно буде шукати проекти, напряму спілкуватися із замовниками, уточнювати деталі та узгоджувати бюджет. Опановувати навички ефективної комунікації. Це велика частина успіху.

Вигоди самостійної перекладацької справи

Незалежність
Працюючи перекладачем-фрілансером, ви самі керуєте своєю справою. Іншими словами, ви сам собі начальник. Ніхто інший, крім вас, не контролюватиме, як і де ви працюєте, розподіляєте свій час тощо. Забудьте про жахливого начальника, який завантажує завданнями вам не по силу, вимагає неможливі дедлайни та переслідує багатьох офісних працівників навіть уві сні.

Гнучкість
Одна з найважливіших переваг — це життєва гнучкість, яку ви отримуєте, працюючи перекладачем-фрілансером. По-перше, ви керуєте робочим часом як завгодно. Оскільки ви не прив’язані до робочого місця в офісі, тільки вам вирішувати, чи хочете ви провести безсонну ніч, перекладаючи документ, або ж, попрацювати з самого ранку, швидко закінчити справи, а решту дня подарувати собі. Це особливо привабливо для молодих мам. Гнучкість дозволяє проводити час із чоловіком та дітьми.

Робота будь-де
Ви можете взяти роботу з собою. У сонячний і теплий день можна попрацювати на повітрі. У дощову і холодну погоду вам не потрібно залишати своє помешкання, аби дістатися до офісу, а потім ввечері трястися в метро додому чи стояти у пробках. Працюйте там, де подобається і хочеться. Так само ви можете працювати, слухаючи музику або ж дивлячись улюблене телешоу.

Завантаженість залежить від вас
Ви самі керуєте власним робочим навантаженням. Як перекладач-фрілансер тільки ви вирішуєте, як забагато хочете набирати роботи. Бажаєте великі й довготривалі проекти, які потребують багато зусиль, чи хочете переключитися на невеликі завдання від різних клієнтів? Вирішувати лише вам.

Контроль доходів і витрат
Бувши перекладачем-фрілансером, ви можете контролювати свої заробітки та витрати. До прикладу, чимало фрілансерів напружено працюють восени й взимку, а влітку вирушають у довгі захопливі подорожі. Крім того, ви просто викреслюєте багато витрат, бо не їздите на роботу і назад, не обідаєте в кафе, вам потрібно дещо менше одягу. А ще ви заощаджуєте свій час!

Відкритий світ
Це, мабуть, одна з найпривабливіших переваг роботи перекладачем-фрілансером. У сьогоднішньому глобальному світі гріх не скористатися перевагами Інтернету. Як фрілансер ви можете легко отримувати роботу з усього світу, а не лише у своєму місті, як це мусили колись робити класичні бюро перекладу.


Постійно розвивайтеся

Досвідчений перекладач — дуже цінний працівник, та це не дає права спочивати на лаврах. Ви маєте бути конкурентоспроможними, щоб виділитися серед інших колег-фрілансерів. Потрібно постійно працювати над собою, поновлювати свої знання, користуватися новітніми інструменти та платформами. Продовжуйте вдосконалювати навички у своїй мовній парі та поглиблюйте знання у галузі, на якій спеціалізуєтесь. Незалежний працівник сам є ковалем свого успіху, тож куйте його щодня!Комментарии пользователей: "Переваги бути фріланс перекладачем"Если вам есть что сказать об этом заведении, вы можете оставить отзыв в системе комментариев. Пожалуйста, оставляйте только обоснованные отзывы, чтобы другие посетители, которым на данный момент интересна информация про компанию , смогли увидеть конструктивные мнения.

Чтобы прокомментировать , регистрация не нужна. Напишите свое имя, имейл (по желанию) и сам текст отзыва. Напоминаем, что отзывы по компании , которые будут необоснованными, с использованием нецензурной лексики и т.д. могут быть удалены модератором портала без уведомления автора.Добавить комментарий ↑ в начало


Трудоустройство: статьи и советы
Как найти работу с частичной занятостью в Киеве?
Современные компании предлагают разные виды занятости - полную, частичную, стажировку и волонтерство. Выбор зависит от того, сколько времени... подробнее →
Транскрибування відео українською, що потрібно врахувати?
У час пандемії коронавірусу особливо актуальною стала віддалена робота. І одним з хороших способів заробітку з дому є транскрибування аудіо ... подробнее →
Срочно нужны деньги? Популярные варианты трудоустройства
Непростая ситуация сложилась на рынке труда Украины, требования работодателей подчас завышены, но если срочно нужны деньги, то всегда можно ... подробнее →
Как правильно выбрать профессию
Перед проблемой выбора профессии, которая поможет заработать не только на кусок хлеба, но и на красную икру по выходным и праздникам оказыва... подробнее →
Все статьи рынка трудоустройства
Трудоустройство на Link.ua:
Трудоустройство
Трудоустройство: новости
Безработные киевляне идут на работу за 1500 грн. в месяц
Сегодня самый высокий уровень оплаты труда зафиксирован в городе Киеве, где средняя зарплата в мае текущего года составила 3066 грн. Хотя с ...

Кем надо работать в Киеве, чтобы не уволили
Программисты и "работяги" могут спать спокойно, а вот банковским служащим, маркетологам и рекламистам нужно быть начеку. ...

Все новости рынка трудоустройства
  

2009-2019 © Весь Киев на Link.ua
При использовании материалов портала Link.ua гиперссылка на сайт обязательна. Угода конфіденційності
Администрация портала может не разделять точку зрения авторов материалов и не несет ответственности за размещаемую пользователями и компаниями информацию.