Щастя, мабуть, полягає в дозвіллі (Аристотель)

Часто ми не знаємо, як вибрати місце для зустрічі з друзями, де найкраще подивитися новинки кіно, в яку хімчистку або пральню здавати свої речі, як і у кого замовити смачну піцу. Відповіді на всі ці та багато інших питань ви знайдете в розділі практичних порад в каталозі статей на Link.ua. Тут практично немає теорії - тільки рекомендації з підбору та оцінки якості різних послуг і закладів. А якщо вам є що сказати на додаток до представлених порад, скористайтесь системою коментарів.

УКР РУС

Головна » Статті та поради » Анестезія під час вагітності, або як лікувати зуби при надії?
Пошук:


Анестезія під час вагітності, або як лікувати зуби при надії?Прекрасний період вагітності, готує майбутнім матусям не лише безліч приємних моментів, а й небажаних сюрпризів. Часто з кожним місяцем, у вагітної жінки змінюється гормональний фон, виснажується мінеральний запас, і як наслідок виникають проблеми в ротовій порожнині.

Дехто стверджує, що не можна лікувати зуби під час вагітності і в ситуаціях, коли іншого виходу не знайти – відважується на втручання без анестезії, зазнаючи біль і страх.

Чи можна лікувати зуби під час вагітності?

Спеціалісти стоматологічного центру, просто одноголосно стверджують – «можна і навіть потрібно», хоча краще пролікуватися ще в період планування. Однак, якщо проблема з'явилася під час виношування дитини, немає перешкод до її усунення, навпаки - відкладання лікування на потім може вилитися в серйозне запалення і великі збитки.

Чи можна використовувати знеболюючі засоби при лікуванні зубів?

Просте лікування захворювання зубів можна розпочинати, як на другому так і на третьому триместрі вагітності, а от складні стоматологічні заходи краще відкласти на середину вагітності, проте тут все залежить від індивідуальності випадків.

Кожна вагітна жінка, повинна знати та розуміти, що більшість сучасних анестетиків не шкодять дитині. Знеболюючі препарати діють лише в певній області та не проникають глибоко в тканину, в тому числі – кровоносну систему. В результаті, попадання будь - яких хімічних речовин в плаценту, чи до малюка – повністю виключені.

До того ж, медикаменти, які використовують стоматологи "ДенТектум" при лікуванні вагітних, мають знижений рівень і вміст судинозвужувальних засобів, тому як і дитина, так і мама не буде відчувати дискомфорту і нестачі поживних речовин, а навпаки - анестетики дозволяють знизити стресові відчуття та побороти страх перед інструментами стоматолога.

Використання анестезії під час лікування вагітних в стоматологічному центрі «ДенТектум»

Анестезію, для лікування зубів та інших захворювань ротової порожнини в період вагітності, спеціалісти клініки, підбирають індивідуально і з урахуванням особливостей організму вагітної жінки.

Наші стоматологи, як ніхто розуміють, що для майбутньої мами найголовніше - це зміцнити своє здоров'я, здоров'я своїх зубів, тим самим подбати про ще ненароджену дитину.

У стоматологічному центрі "ДенТектум" лікарі підберуть для вас найбільш оптимальні препарати для знеболювання, тому ви можете бути абсолютно впевненими в особистій безпеці та в захисті свого майбутнього малюка.

Довіряйте професіоналам та обирайте найкраще для себе та для вашого малюка!Коментарі користувачів: "Анестезія під час вагітності, або як лікувати зуби при надії?"Если вам есть что сказать об этом заведении, вы можете оставить отзыв в системе комментариев. Пожалуйста, оставляйте только обоснованные отзывы, чтобы другие посетители, которым на данный момент интересна информация про компанию , смогли увидеть конструктивные мнения.

Чтобы прокомментировать , регистрация не нужна. Напишите свое имя, имейл (по желанию) и сам текст отзыва. Напоминаем, что отзывы по компании , которые будут необоснованными, с использованием нецензурной лексики и т.д. могут быть удалены модератором портала без уведомления автора.Добавить комментарий ↑ в начало


Медицина: статті та поради
Хорошая ветклиника – это…
Как выбрать ветклинику для питомца? Какая вет клиника лучше – государственная или частная? Что лучше – услуги ветеринара или специалиста вет... детальніше →
Детская стоматология
Если для взрослых перетерпеть гуд бормашины не является большой проблемой, то детская стоматология в этом плане гораздо проблематичнее. Мно... детальніше →
Самые популярные аптеки Киева
Сегодня в Киеве успешно уживается более 800 различных аптек под разными торговыми марками; 45% из них включают в себя сеть аптек. Аптеки Кие... детальніше →
Осторожно! Компьютерная диагностика организма
Где-то в 2003 году массово появилась так называемая компьютерная диагностика организма. Весь Киев (да и не только он) был развешен объявлени... детальніше →
Всі статті сферы медицины
Медицина на Link.ua:
Медицинский центр "МедЦентрСервис"
Медицинский центр "МедЦентрСервис" - клиника для всей семьи! У нас Далі →
Ветеринарная клиника "Лада"
В нашей клинике Вас ждет высококвалифицированный персонал, дружелюбное отношение, самый полный спектр ветеринарных услуг, удобное месторасположение в микрорайон... Далі →
Ветеринарная клиника Калмыкова Е.Н.
Работаем круглосуточно, имеется цифровый рентген, узи. Новый Ветеринарный центр, оснащенный современным вет... Далі →
Медицина
Медицина: новини
Антін Мухарський відвідав воїнів АТО в реабілітаційному центрі NEXT STEP UKRAINE
Днями до воїнів АТО, які проходять курси реабілітації в ірпінському центрі "NEXT STEP UKRAINE", завітав Антін Мухарський. Знаний громадськи...

Реабилитация пациента с множественным осложненным кариесом при помощи циркониевых коронок
Мужчина, 32 года, обратился в клинику с жалобами на большое количество разрушенных зубов и периодические боли в зубах при жевании....

Всі новини сферы медицины
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.