Часто ми не знаємо, як вибрати місце для зустрічі з друзями, де найкраще подивитися новинки кіно, в яку хімчистку або пральню здавати свої речі, як і у кого замовити смачну піцу. Відповіді на всі ці та багато інших питань ви знайдете в розділі практичних порад в каталозі статей на Link.ua. Тут практично немає теорії - тільки рекомендації з підбору та оцінки якості різних послуг і закладів. А якщо вам є що сказати на додаток до представлених порад, скористайтесь системою коментарів.

УКР РУС

Головна » Статті та поради » Весілля
Пошук:


ВесілляКак выбрать свадебное платье по типу фигуры
При покупке свадебного наряда важно не только учесть, насколько актуален и эстетически привлекателен его дизайн, но и то, выигрышно ли в нем будет выглядеть фигура невесты.


Каковы свадебные тенденции 2012 года?
Те невесты, которые собираются успеть выйти замуж в этом году, обязаны не только знать, как выбрать свадебный салон или свадебный наряд, но и знать модные тенденции этого года. Кстати, последние не сильно отличаются от свадебных тенденций лет минувших.Весілля на Link.ua:
ФотоВидеоЗвук студия "PavlovMusicCom"
Студия создана в 2000 году. В студии вместе с Константином Павловым дружно работает коллектив единомышленников - профессионалов. Это певцы, певицы, музыканты, з... Далі →
Тамада и ведущий Игорь Пащенко
Вам нужен тамада в Киеве? Давайте знакомиться! Меня зовут Игорь Пащенко. Я работаю уже более 10 лет ка... Далі →
Салон свадебной и вечерней моды "Амели"
Если Вы в поисках "своего" платья для свадебной церемонии, торжественного мероприятия или модной вечеринки, мы приглашаем Вас в салон... Далі →
Весілля
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2018 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.