Топ 10 місць, які варто відвідати в Римі

Топ 10 місць, які варто відвідати в Римі

Рим - це місто з багатою історією, величною архітектурою і неповторним шармом. У ньому можна знайти безліч дивовижних місць, які будуть цікаві абсолютно всім туристам незалежно від захоплень і любові до архітектури, побуту італійців і навіть нічного життя в європейській країні.

Пропонуємо вашій увазі ТОП-10 місць Рима, які обов'язково варто відвідати в цьому чудовому місті. А якщо ви не володієте іноземною мовою, але хочете отримати повноцінну екскурсію, зверніть увагу на турбюро, що пропонують супровід по визначних місцях Італії українською мовою. Для повної інформації можна переглянути опис екскурсії в колізей, різні музеї та виставки.


ТОП 5 архітектурних споруд

Серед об'єктів «вищого пілотажу» в області інженерії та будівництва як в Давні часи, так і Середньовіччя, варто відзначити:

Колізей

Одна з найбільш відомих архітектурних визначних пам'яток світу. Цей амфітеатр, побудований близько 2000 років тому, був місцем гладіаторських битв і різних публічних шоу. Сьогодні Колізей - символ величності Римської імперії і обов'язкове місце для відвідування.

Пантеон

Цей храм був побудований у часи античності й досі є одним з найкраще збережених стародавніх будівель у світі. Особливо дивовижним є його купол, який навіть сьогодні залишається самим великим безарматурним бетонним куполом у світі.

Форум Римський

Форум Римський був серцем стародавнього Риму, місцем, де зосереджувалось політичне, релігійне та соціальне життя імперії. Тут ви можете прогулятися вулицями, де колись ходили великі римські імператори, і відчувати дихання давнини.

Ватиканські музеї і Базиліка Святого Петра

Хоча територіально Ватикан - окремо держава, його архітектурні скарби нерозривно пов'язані з Римом. Ватиканські музеї - це багата колекція мистецтва та археології, що включає роботи Рафаєля, Мікеланджело, да Вінчі та багатьох інших, а Базилика Святого Петра, найбільший католицький храм у світі, вражає своїми розмірами і величчю.

Треві Фонтан

Фонтан Ді Треві - один із найкрасивіших і відомих архітектурних споруд в Римі. Цей барочний фонтан був побудований у 18 столітті і є одним із найпопулярніших туристичних місць у місті. Тут, згідно з легендою, кидають монетку через ліве плече, щоб ще раз повернутися до Риму.

Топ 10 місць, які варто відвідати в Римі


ТОП 5 сучасних визначних місць

Крім багатої історичної спадщини архітектури, в Римі є багато сучасних закладів, споруд і місць, де можна насолодитись атмосферою цього чудового міста, наприклад:

  1. Auditorium Parco della Musica - дивовижний музичний комплекс, розроблений архітектором Ренцо П'яно, є одним із найбільш значущих культурних центрів сучасного Риму.
  2. Музей MAXXI - відкритий у 2010 році і спроєктований Захой Хадід, присвячений мистецтву та архітектурі XXI століття.
  3. Шпагетті-Джетті (Spaghetti Junction) - міст над площею Ungheria, який став символом сучасної Рими і є популярним місцем для прогулянок і фотосесій завдяки своїй незвичайній конструкції.
  4. Центр управління польотами (ESOC) - тут можна дізнатися про останні космічні дослідження і навіть переглянути роботу керуючих польотів.
  5. Eataly Roma - мережа ресторанів і продуктових магазинів, що пропонують кращі італійські продукти й кулінарні страви. У Римі Eataly розташований на вулиці П'яцца дель Маркетто і пропонує унікальний досвід куштування італійської кухні.

Комментарии пользователей: "Топ 10 місць, які варто відвідати в Римі"Если вам есть что сказать об этом заведении, вы можете оставить отзыв в системе комментариев. Пожалуйста, оставляйте только обоснованные отзывы, чтобы другие посетители, которым на данный момент интересна информация про компанию , смогли увидеть конструктивные мнения.

Чтобы прокомментировать , регистрация не нужна. Напишите свое имя, имейл (по желанию) и сам текст отзыва. Напоминаем, что отзывы по компании , которые будут необоснованными, с использованием нецензурной лексики и т.д. могут быть удалены модератором портала без уведомления автора.Добавить комментарий ↑ в начало


Туризм: статьи и советы

Как отдохнуть на майские праздники? Одесса приглашает на шашлычок

В последнее время люди разного возраста много путешествуют, чтобы посмотреть мир. Желание и возможность поехать на отдых - важная часть семе...

Первый отдых за границей - краткое руководство

Вы наконец-то решились и первый раз в своей жизни купили тур за границу. Естественно, вас волнует множество вопросов - как это все будет, кт...

Как добраться в Прагу: выбираем оптимальный транспорт

Целью путешествия в Прагу могут быть как рабочие командировки, так и, например, туризм или шопинг. Выбор транспорта также зависит от назначе...

Почему направление Киев - Варшава самое популярное

Самым популярным среди украинцев европейским маршрутом считается направление Киев - Варшава. Существует множество причин, почему люди выбира...

Туризм на Link.ua:

Туристическая фирма "Плеяды-Тур"

Наша компания успешно работает на туристическом рынке Киева с 2002 года. Наши направления: Болгария, Голландия, Греция, Индонезия, Италия, Малайзия, Мальта, ...

Интернет-магазин для правильного туризма "GRENKA.UA"

GRENKA.ua – отдыхайте вместе с нами на речке, в океане, на даче и в горах. Мы начали не первыми, но быстро идем вверх и стараемся покорить своим сервисом и ...

Туристическая компания "Best4.Travel"

Туристическая компания Best4.Travel — динамическая компания с молодой амбициозной командой, которая любит путешествия больше всего в жизни!...