Концентрат VENOM - 100% дієвий засіб від клопів, тарганів, бліх в Киеве (Продам)

Концентрат VENOM - 100% дієвий засіб від клопів, тарганів, бліх в Киеве

Торгове підприємство реалізує концентрат суспензії VENOM - дійсно робочий засіб від клопів, тарганів та інших комах, з доведеною ефективністю. Це сучасний, універсальний концентрат для боротьби з тарганами, клопами, бліхами та іншими комахами. Не має запаху, через 2 години після обробки вже можна перебувати у приміщенні. Діюча речовина знаходиться в мікрокапсулах, завдяки чому дія засобу на оброблених поверхнях зберігається до 180 днів.
Властивості концентрату VENOM:
- знищує не тільки дорослих комах, а й їх личинки та яйця;
- при прямому попаданні рідкого засобу на клопа загибель комахи настає через 30 хвилин;
- безпечний для людини та свійських тварин;
- обробка проводиться самостійно, без залучення спеціалістів;
- не залишає слідів на оброблюваних поверхнях;
- 100% oригінaльна продукція.
Концентрат суспензії VENOM - справді робочий, oригінальний засіб від клопів, тарганів, бліх та інших комах. Ви можете купити VENOM у нашому інтернет-мaгазині.
Економічна витрата.
Потрібно всього 20 мл засобу розвести в 980 мл води та обробити всі місця пересування комах. У одному флаконі - 100 мл, яких вистачить для приготування 5 л готового розчину. У комплекті є докладна інструкція з використання.
Ми закуповуємо продукцію у виробника і завжди можемо дати гарантію на високу якість та ефективність пропонованого нами товару.
В комплекті:
1. Флакон 100 мл.
2. Інструкція.
3. Захисна маска.
4. Захисні рукавиці.
5. Мірний стаканчик.
Доставка здійснюється перевізниками Нова Пошта та Укрпошта.
Замовляйте, проводьте обробку та насолоджуйтесь життям без шкідників.
Тел.: (093) 044-33-20. Яна Віталіївна.

Контактная информация:

Контактное лицо: Яна Віталіївна
Телефон: (093)0443320
Объявление "Концентрат VENOM - 100% дієвий засіб від клопів, тарганів, бліх в Киеве" вы можете найти в следующих разделах:

Дата размещения объявления: 16.03.2023, #255451
Ивент-агентство "Gold Event"

Команда GOLDEVENT работает на рынке свадебной индустрии с 2004 года. Мы были одними из первых, мы остаемся лучшими. За время существован...

Турагентство "SeredinaLeta"

"SeredinaLeta" - очень личное турагентство. Наши туристы - это наши друзья и семья. Каждую поездку мы переживаем, как собственную. Мы ...

Адвокат Орест Шевчук

Консультации и разъяснения по правовым вопросам, составление заявлений, жалоб и других документов правового характера, осуществления предста...

Киевский лингвистический центр "Мовознавець"

Киевский лингвистический центр "Мовознавець" - это команда высококвалифицированных специалистов в области лингвистики, имеющая многолетний ...

Полезно знать

Як успішно провести івент просто неба.
Якщо перед вами стоїть завдання організувати та успішно провести концерт, шоу або корпоративний захід на відкритому просторі, необхідно все заздалегідь ретельно спланувати.
Де купити дитячу термобілизну недорого?
Холодна осіння погода в купі з непередбачуваними обставинами з віяловими відключеннями світла та тепла спонукають більшість батьків серйозно замислитись щодо питання утеплення дітей.
Кухонные блендеры: как выбрать идеальную модель.
Современная бытовая техника способна в разы упростить процесс приготовления привычных и ресторанных блюд на обычной домашней кухне.