подработка робота підробіток в Киеве (Продам)

Компанія 4service запрошує до співпраці!
Маємо для Вас чудову пропозицію. А саме роботу, яу можна виконувати по сумісництву з вашою основною роботою. Відкрита вакансія таємного покупця у Вашому місті.
Таємним покупцем може стати кожен, хто хоче покращувати якість сервісу в своєму місті, обмежень щодо відбору персоналу на дану вакансію не існує, єдинне що потрібно для роботи це смартфон в якому є відеокамера і функція диктофон для запису звуку а також доступ до інтернету.
Потрібно буде відвідувати супермаркети, і за це отримувати винагороду; необхідно лише уважно оцінити роботу персоналу, при цьому поводитися природно. Треба щоб ніхто ніколи не здогадався про те що ви таємний покупець і ви виконуєте переіірку якості обслуговування.
1. Команія пропонує роботу без попередніх навиків. Ваш досвід, освіта чи стать значення не мають. Графік роботи залежить лише від тебе. Скільки ти хочеш заробити – також. Це є можливість працювати за гнучким графіком. Але може бути обмеження по часовому інтервалу. Ви самі можете планувати кількість візитів. І все це – інкогніто!
2. Оплачується кожен успішний, правильно виконаний,(згідно інструкції), візит. Але тільки такий по якому буде повноцінно і вчасно зроблений звіт згідно вимог у інструкції про те що саме потрібно буде зробити в рамках призначеного вам візиту.
Для того, щоб почати з нами співпрацювати, потрібно зареєструватися на сайті компанії. Після реєстрації на пошту прийде лист з підтвердженням. Заповніть свої дані та чекайте на дзвінок координатора вашого міста.
Створивши свій профіль, ви регулярно отримуватимете інформацію про всі доступні перевірки у вашому регіоні
Від компанії дл таємного покупця забезпечується:
1. Системна допомога та доступна інформація про роботу.
2. Зрозуміла, своєчасна та прозора система оплати.
Виплати здійснюються на картку Приват банку
Посилання на реєстрацію: https://4serviceua.shopmetrics.com/auth/index.asp#signup
Цікаво? Читай тут https://4service.group/ua/polevoj-personal-ua/

Контактная информация:

Контактное лицо: Ромио
Телефон: +380684469729
Объявление "подработка робота підробіток в Киеве" вы можете найти в следующих разделах:

Дата размещения объявления: 04.04.2023, #255556
Отельно-ресторанный комплекс "Мисливський двiр"

"Мисливський двір" ("Охотничий двор") - здоровый отдых с изысканной трапезой Уик-энд за городом, в стороне от нескончаемых автомобильных ...

Интернет-магазин подарков "GRENKA.UA"

GRENKA.ua – подарки на любой вкус, возраст и бюджет. Умные фильтры от ГРЕНКи помогут Вам подобрать подарок за 5 минут – гарантированно с...

Школа иностранных языков "European Way"

European Way - школа, где изучаются абсолютно все европейские языки. 90% процентов наших учеников рекомендуют нас своим друзьям. 60% наши...

Интернет-магазин для правильного туризма "GRENKA.UA"

GRENKA.ua – отдыхайте вместе с нами на речке, в океане, на даче и в горах. Мы начали не первыми, но быстро идем вверх и стараемся покори...

Полезно знать

Топ-10 логистических компаний Украины: рейтинг 2023 года
Логистика является одной из важнейших отраслей экономики Украины. Она обеспечивает бесперебойное движение товаров и услуг от производителя к потребителю.
Международная логистическая компания: ключевые аспекты и роль в современном мире
Мировая экономика становится все более глобализированной, что требует эффективных систем логистики для перемещения товаров и грузов между странами и континентами.
Как выбрать сварочный стол в Украине
Сварочный стол имеет жесткую металлическую конструкцию, способствующую увеличению точности и безопасности сварочных работ. Потому важно выбрать эффективную поверхность.