Ми вже відкрили набір на весняний навчальний семестр для дорослих!

Якщо ти хочеш оволодіти новою мовою або покращити мовні навички, ця інфа для тебе!

Початок навчання: кінець січня – середина лютого!
У нас, як завжди, доступні три мови для вивчення:
Англійська - https://www.osnovy.kiev.ua/ua/anglijskij-dlya-vzroslyh
Німецька - https://www.osnovy.kiev.ua/ua/nemetskij-dlya-vzroslyh
Польська - https://www.osnovy.kiev.ua/ua/polskij-dlya-vzroslyh

Ти можеш займатись як в группах, так і індивідуально. Онлайн або на одному з дев’яти затишних відділень.

За період навчання ти отримаєш максимально структуровані знання з усіх аспектів мови. Навчання можна почати з будь-якого рівня.

За один класичний семестр (5 міс.) ти просунешся на один рівень у володінні мовою. На нашому курсі також доступний супер інтенсивний семестр. Проходь цілий рівень за 2 місяці.

Для тих кому потрібно прокачати свої скіли для роботи у нас є курс для бізнесу, медицини, маркетингу і тд. Ти зможеш розібратися у мовних тонкощах конкретно твого напрямку. Без зайвої води та максимально швидко.

Переходь за посиланнями, дізнавайся деталі і реєструйся!

Увага! В разі введення карантину у зв’язку з пандемією навчання розпочнеться в режимі онлайн. Після завершення карантину Ви зможете відвідувати заняття стаціонарно згідно обраної локації!

Подробнее: Образовательный центр "Основы"
Новость добавлена: 04.11.2020
Метки: обучениеКомментарии пользователей: "Ми вже відкрили набір на весняний навчальний семестр для дорослих!"Если вам есть что сказать об этом заведении, вы можете оставить отзыв в системе комментариев. Пожалуйста, оставляйте только обоснованные отзывы, чтобы другие посетители, которым на данный момент интересна информация про компанию , смогли увидеть конструктивные мнения.

Чтобы прокомментировать , регистрация не нужна. Напишите свое имя, имейл (по желанию) и сам текст отзыва. Напоминаем, что отзывы по компании , которые будут необоснованными, с использованием нецензурной лексики и т.д. могут быть удалены модератором портала без уведомления автора.Добавить комментарий ↑ в начало