Вхідні двері: якими бувають

Двері - це перше, що сприймають гості нашої оселі або відвідувачі офісу. Вони мають велике значення для створення враження про смак та респектабельність власників. Крім естетичної функції, дверні конструкції виконують важливу роль у шумо- та теплоізоляції приміщення, а також допомагають зонувати простір. Сучасні виробники пропонують різноманітні варіанти моделей - від традиційних бюджетних варіантів до вишуканих витворів мистецтва. За доступною ціною можна купити вхідні двері в Альберо будь-якого типу та стилю. 


Види вхідних дверей за матеріалами

Дверні конструкції можна класифікувати відповідно до матеріалу з якого вони виготовлені.

 1. Дерев'яні - добре ізолюють приміщення від звуку і забезпечують максимальну теплоізоляцію. Їх вибирають частіше для квартир, але слід пам'ятати, що дерев'яні моделі нестійкі до вогню.
 2. Металеві - міцні, не деформуються під дією сонця та води, а також вогню. Можуть бути декоровані панелями з МДФ або кованими елементами, покриті лаком або фарбою. Підходять як для приватних будинків, так і для квартир. Важливо звернути увагу на товщину внутрішнього металевого листа для забезпечення безпеки - не менше 1,5 мм.
 3. Металопластикові - якісно ізолюють від шуму та добре утримують тепло за рахунок герметичності. Проте вони менш безпечні порівняно з дерев'яними і металевими варіантами. Ці ПВХ конструкції краще встановлювати як додаткові всередині приміщення.

Конструктивні особливості

Існує декілька видів конструкцій дверей, які варто врахувати:

 1. Форма. Зазвичай, двері мають прямокутну форму, але якщо вам потрібні двері іншої форми, наприклад, аркоподібні, ви можете звернутися до менеджерів магазину Альберо. Вони допоможуть замовити двері за потрібними розмірами.
 2. Зовнішнє оформлення. Крім широкого вибору кольорів та фактур, полотна можуть бути додатково декоровані різьбленими елементами, світильниками, скляними вставками тощо.
 3. Особливості конструкції. Варіанти конструкції можуть включати одне або два полотна, однакового або різного розміру, а також можливість вибору глухих чи неглухих бокових елементів каркасу - все це може вплинути на ціну виробу.
 4. Тип відкривання. Існує два основних типи відкривання - всередину або назовні. Важливо обрати такий, щоб ваша дверна конструкція не перешкоджала роботі сусідських дверей та була зручною в експлуатації.

 

Незалежно від того, які двері ви оберете, головне - правильно встановити їх та доповнити надійним та якісним замком для забезпечення безпеки та комфорту.

 

Варіанти замків для вхідних дверей, які можна вибрати для забезпечення безпеки:

 1. Сувальдні. Масивна конструкція, що фіксує полотно ригелями.
 2. Циліндричні. Найпростіший варіант. Чим більше на ключі вирізів, тим надійніший замок.
 3. Моноблочні. Складаються з двох частин і містять два замка: сувальдний та циліндричний.

Для максимальної безпеки рекомендується встановлювати одразу два замки: сувальдні та циліндричні, або комбіновану моноблочну модель.

Додаткову безпеку можна забезпечити за допомогою клямок та протизнімних штирів. Останні врізаються у дверну коробку, щоб унеможливити зняття дверей з петель. Ідеально, коли є не менше шести штирів (по два зверху, знизу та посередині). Ці елементи допомагають зробити двері більш безпечними та надійними.


Зовнішні покриття

Найбільшою популярністю та оптимальною вартістю вирізняються наступні варінанти.

 1. ПВХ-плівка. Імітує натуральну деревину, камінь, мармур та інші малюнки. Найменш довговічний матеріал.
 2. Плівка Vinorit. Стійка до механічних пошкоджень, вологи, сонця та хімічних речовин.
 3. Порошкова фарба. Може бути в будь-якому кольорі, але з часом може вигоріти під дією сонячних променів.
 4. Деревина. Екологічна, приваблива та довговічна оббивка, але має вищу ціну, тому має менший попит.

Краще не економити на вхідних дверних конструкціях, адже це той елемент який захищає ваш спокійний сон та майно.

Коментарі користувачів: "Вхідні двері: якими бувають"Если вам есть что сказать об этом заведении, вы можете оставить отзыв в системе комментариев. Пожалуйста, оставляйте только обоснованные отзывы, чтобы другие посетители, которым на данный момент интересна информация про компанию , смогли увидеть конструктивные мнения.

Чтобы прокомментировать , регистрация не нужна. Напишите свое имя, имейл (по желанию) и сам текст отзыва. Напоминаем, что отзывы по компании , которые будут необоснованными, с использованием нецензурной лексики и т.д. могут быть удалены модератором портала без уведомления автора.Добавить комментарий ↑ в начало


Ремонт: статті та поради

Как подобрать плитку на крыльцо дома?

Счастье проживания в частном доме – это не только свежий воздух, красивая лужайка и садовый ландшафт из ухоженных деревьев....

Панельная и монолитная технология строительства – в чем отличия и преимущества

Отличия между панельным и монолитным строением дома и какие преимущества несет в себе каждый вариант....

Для чего применяются трансформаторы тока

Важной составляющей электросетей и многих источников питания для электроприборов является трансформатор. Этот электромагнитный аппарат необх...

Вхідні двері: якими бувають

Двері - це перше, що сприймають гості нашої оселі або відвідувачі офісу....

Ремонт на Link.ua:

Студия ландшафтного дизайна "КрасаваДар"

Заказы принимаются круглогодично. Минимальная сумма заказа составляет 200.00грн Форма оплаты: предоплата на карточку приват банка или на расчетный счет. Д...