Як обрати облицювальну цеглу для цоколя будинку?

Як обрати облицювальну цеглу

Чим більший вибір пропонує нам ринок облицювальних матеріалів, тим складніше обрати кращий варіант. Адже окрім надійності та довговічності, матеріали цієї сфери ще й мають пасувати до загального стилю будинку та концепту прибудинкової території.

А різноманіття форм та кольорів дійсно вражає. Обрати фасадний матеріал можна у стилі каменю, сланцю та інших видів, проте найпопулярнішим варіантом є цегла облицювальна як найпростіший варіант у монтажу та один з найдешевших на ринку. Тож нумо розбиратись, на які аспекти варто звертати увагу при виборі матеріалів для оздоблення фундаменту.

Тип матеріалу.

У більшості випадків облицювальна цегла виробляється із суміші глини, що піддається термічній обробці. Проте у продажу можна зустріти й інші варіанти імітації натуральної глини, наприклад:

  1. Цегла з природного каменю. Коштовний вид облицювання, може бути виконаний у вигляді прямокутних брусків або хаотичної форми.
  2. Цегла для цоколя зі штучного каменю. Являє собою імітацію натуральних матеріалів, проте виготовляється зі стійких полімерів. Наперекір уявленню багатьох господарів, має надзвичайну стійкість та міцність.
  3. Цегла з бетону. Майже всі кольорові варіації облицювальних матеріалів для фундаментної частини виготовляються саме з бетону. Додаткова обробка від тріщин та зламів подовжує термін служби таких матеріалів.

Окрім складових, облицювальна цегла може бути порожнистою або заповненою. У кожного з таких варіантів є свої переваги й недоліки, адже порожниста цегла легша і краще тримає тепло будинку, а повнотіла неймовірно міцна і стійко переносить десятиліття використання.

Як обрати облицювальну цеглу


Норма морозостійкості.

Для кожного типу матеріалів, що використовуються при фасадних роботах, є градація вимірювання стійкості до морозів та перепадів температур. У випадку з цеглою для цоколя мінімальним значенням для довговічності має бути показник F50, який вказує на те, що саме цей вид матеріалу стійко перенесе 50 циклів заморожування та розморожування.

Це значення особливо важливе для матеріалів на основі бетону на природного каменю, адже волога у порах структури, значно збільшується в об’ємі у мороз, що може призвести до тріщин та руйнувань породи. Зазвичай показник морозостійкості завжди пишеться в описі цегли у продажу. Наприклад, на сайті kanyon.com.ua такі дані вказані у кожній картці товару з розділу облицювальних матеріалів.

Як обрати облицювальну цеглу


А як щодо кольору?

Традиційно колір фундаменту заведено обирати в загальній гамі кольору будинку, проте в темніших тонах. Це обумовлено декількома факторами:

  • питання практичності під час злив (на темному фоні бруд від бризків видно значно менше);
  • загальний концепт «від світлого до темного», де стелі завжди світлі, а підлога – темна;
  • акцентування основної уваги на стінах та контраст між світлим будинком та темним фундаментом і дахом.

З позиції догляду найкраще обирати облицювальну цеглу з хаотичним малюнком: розводами, як у натуральному камені, мозаїку тощо. Річ у тому, що на абстрактних поверхнях бруд майже непомітний, а от у випадку вибору класичної форми цегли у рудому кольорі вам доведеться досить часто бігати зі шлангом чи мийкою високого тиску для візуальної краси цоколя будинку.

Коментарі користувачів: "Як обрати облицювальну цеглу для цоколя будинку?"Если вам есть что сказать об этом заведении, вы можете оставить отзыв в системе комментариев. Пожалуйста, оставляйте только обоснованные отзывы, чтобы другие посетители, которым на данный момент интересна информация про компанию , смогли увидеть конструктивные мнения.

Чтобы прокомментировать , регистрация не нужна. Напишите свое имя, имейл (по желанию) и сам текст отзыва. Напоминаем, что отзывы по компании , которые будут необоснованными, с использованием нецензурной лексики и т.д. могут быть удалены модератором портала без уведомления автора.Добавить комментарий ↑ в начало


Ремонт: статті та поради

Дерев'яні меблі – автентичне коріння для створення затишку

Дерев'яні меблі є екологічно дружними, міцними та неповторними. Дізнайтеся, чому вони так популярні, та як правильно обрати дерев'яні меблі ...

Где купить железобетон в Украине?

Железобетонные конструкции – весьма популярный строительный материал в наши дни. Он отличается продолжительным сроком службы, прочностью и с...

Без единой трещинки: как правильно залить бетон

Бетонный раствор является одним из самых прочных вариантов смесей для строительства. Его прочность, устойчивость к огню, доступность...

Теплица своими руками: выбираем листовой пластик.

Рано или поздно все дачники или любители ковыряться в земле и выращивать овощи, фрукты или ягоды на собственном участке, задумываются о вопр...

Ремонт на Link.ua:

Студия ландшафтного дизайна "КрасаваДар"

Заказы принимаются круглогодично. Минимальная сумма заказа составляет 200.00грн Форма оплаты: предоплата на карточку приват банка или на расчетный счет. Д...