Хто має право брати участь у публічних закупівлях Прозорро?

Публічні закупівлі в системі Прозорро відкриті для участі різних учасників ринку. Ця система створена для забезпечення прозорості та конкуренції при закупівлі товарів, робіт та послуг за кошти державного та місцевого бюджету. Але хто саме має право брати участь в цих закупівлях? Цю інформацію ми розглянемо далі в статті.


Суб'єкти публічних закупівель

Суб'єкти публічних закупівель включають замовників, які проводять закупівлі, та постачальників (учасників), які хочуть взяти участь в тендері та запропонувати свої товари, роботи чи послуги. Поглибимо розгляд цих двох категорій.

 1. Замовники: Замовники – це ті, хто оголошують тендери на публічні закупівлі. Це можуть бути різні організації та установи, які використовують державні або місцеві кошти для проведення закупівель. До них належать:
 • Державні органи: Міністерства, департаменти, комітети та інші органи виконавчої влади, які здійснюють публічні закупівлі для потреб державного сектору.
 • Органи місцевого самоврядування: Ради та адміністрації на різних рівнях місцевого управління, які закуповують товари та послуги для потреб місцевих громад.
 • Державні та комунальні підприємства: Підприємства, що належать державі або місцевій громаді, і які здійснюють публічні закупівлі для власних потреб.
 • Інші організації: Наприклад, некомерційні організації, які отримують державне або місцеве фінансування та проводять публічні закупівлі.
 1. Постачальники (учасники). Постачальники або учасники – це ті, хто бере участь в тендерах на публічні закупівлі. Це можуть бути різні юридичні та фізичні особи, що пропонують свої товари, роботи або послуги:
 • Підприємства: Юридичні особи, які здійснюють господарську діяльність та пропонують свої товари та послуги для публічних закупівель.
 • Фізичні особи-підприємці: Фізичні особи, які мають статус підприємця та пропонують свої товари, роботи або послуги для публічних закупівель.
 • Консорціуми: Об'єднання підприємств, які разом беруть участь в тендерах на публічні закупівлі.
 • Іноземні учасники: Юридичні та фізичні особи з інших країн, які мають право брати участь в публічних закупівлях в Україні за певних умов.

Вимоги до учасників публічних закупівель

 • Ділова репутація: Учасники повинні мати бездоганну ділову репутацію, не мати невиконаних контрактів або неякісно виконаних робіт.
 • Фінансова стабільність: Учасники мають мати стабільне фінансове становище, здатність виконувати свої зобов'язання та відповідати вимогам замовника.
 • Досвід та кваліфікація: Учасники повинні мати відповідний досвід та кваліфікацію для виконання конкретного замовлення.

Відкритість системи Прозорро

Система Прозорро надає можливість для участі в публічних закупівлях широкому спектру учасників. Це сприяє забезпеченню конкуренції, вибору найкращої пропозиції та ефективному використанню бюджетних коштів.

Публічні закупівлі в системі Прозорро відкриті для участі різних суб'єктів господарювання, які відповідають встановленим кваліфікаційним вимогам. Це допомагає забезпечити прозорість та конкуренцію в процесі закупівель, а також ефективне використання державних ресурсів.

Комментарии пользователей: "Хто має право брати участь у публічних закупівлях Прозорро?"Если вам есть что сказать об этом заведении, вы можете оставить отзыв в системе комментариев. Пожалуйста, оставляйте только обоснованные отзывы, чтобы другие посетители, которым на данный момент интересна информация про компанию , смогли увидеть конструктивные мнения.

Чтобы прокомментировать , регистрация не нужна. Напишите свое имя, имейл (по желанию) и сам текст отзыва. Напоминаем, что отзывы по компании , которые будут необоснованными, с использованием нецензурной лексики и т.д. могут быть удалены модератором портала без уведомления автора.Добавить комментарий ↑ в начало


Обучение: статьи и советы

Нетрадиционный метод изучения иностранного языка

Не все готовы изучать иностранный язык на курсах нетрадиционными методами. Но есть и те, кто уверен в том, что только нетрадиционное изучени...

Хто має право брати участь у публічних закупівлях Прозорро?

Публічні закупівлі в системі Прозорро відкриті для участі різних учасників ринку. Ця система створена для забезпечення прозорості та конкуре...

Качественный SEO-копирайтинг

Техника написания текстов для сайта таким образом, чтобы он был не только читаемым, но и содержал определенное количество ключевых фраз/слов...

Английский – язык любви

Хоть самыми мелодичными языками мира считаются итальянский и украинский, все же пальму первенства среди романтических языков держат английск...

Обучение на Link.ua:

Курсы английского English Club For Career Builders

Курсы английского языка English Club For Career Builders предлагают для своих слушателей программы изучения языка, направленные на приобретение навыков необходи...

Образовательный центр "Основы"

25 лет назад мы начали свою деятельность как курсы английского языка и рассчитывали только на школьную аудиторию. Через некоторое время мы начали обучать и взро...

Центр иностранных языков "ExtraEducation"

Центр иностранных языков Extra Education — компания, которая начала свою историю в 2006 году. Именно с нами Вы можете быстро и эффективно изучить иностранный яз...