Як прорахувати шанси на отримання ділової візи

Попри повномасштабну війну, що накрила Україну з початку 2022 року, частина бізнесу змогла оговтатись та далі ефективно працювати в тилу, сплачуючи податки та допомагати волонтерським зборам. Проте деякі види бізнесу вимагають постійних поїздок за кордон, де потрібна бізнес віза від посольства чи консульства відповідної країни.

В умовах війни та відповідного законодавства з обмеженням виїзду чоловіків призовного віку за кордон, оформити візу стало складніше, проте ділові візи й надалі працюють та надають можливість виїзду співробітникам на короткий термін за завданням компанії.

Як прорахувати шанси на отримання ділової візи


Правила оформлення бізнес-візи.

До лютого 2022 року процес подачі документів був дещо простішим, а прискіпливість посольства – дещо меншою. На поточний момент при оформленні візи для чоловіків до переліку документів на оформлення потрібно додати виписку про те, що він не підлягає призову або має відстрочку. Для жінок правила отримання ділової візи не змінились.

Найпопулярнішим напрямом оформлення бізнес-віз є наступні країни:

  • Ділові поїздки у США (один з найскладніших напрямків для отримання візи)
  • Відрядження у Канаду (пакет документів однаковий для всіх трьох типів віз, які існують для візиту в цю країну)
  • Поїздка в Велику Британію (умови та документи майже ідентичні з отриманням візи в Канаду)
  • Візи в країни Сходу (Японія, Китай, Південна Корея тощо)

Всі країни Євросоюзу не потребують додаткових віз завдяки угоді щодо безвізового режиму. Більшість країн Близького Сходу та Африки вимагають оформлення візи по прибуттю безпосередньо в аеропорті. Для таких віз потрібні лише особисті документи та запрошення від приймаючої сторони або бронь у готелі.


Чи можна отримати бізнес-візу самостійно?

У більшості випадків українські компанії користуються послугами підрядників для оформлення ділових віз своїм співробітникам. У такого підходу є ряд переваг:

  • підрядник наперед може прорахувати вірогідність отримання візи кандидатом на базі його документів та мети поїздки;
  • зазвичай підрядники мають досвід в оформленні віз та можуть надати поради щодо співбесіди;
  • стороння компанії повністю забирає на себе всі процеси, підготовки документів та бронювання дат, тож власникам бізнесу не потрібно шукати вільного співробітника для оформлення віз.

Подаватись на ділову візу може і сам співробітник. Якщо посольство країни, в яку призначена подорож, не висуває високих вимог, отримати візу буде не надто складно. У випадку прискіпливого визначення кандидатів на отримання візи (особливо це стосується Сполучених Штатів) все ж краще отримати хоча б консультацію спеціалістів, адже у цьому випадку відмову неможливо оскаржити.

Подаючись на ділову візу, чітко подавайте терміни перебування за кордоном. В ідеалі вони мають збігатись з міжнародним заходом, що буде проходити в цей час: форумом, виставкою чи іншою бізнес-подією. Якщо ж поїздка планується не для участі в масовому заході, чітко описуйте період та місце зустрічі з партнерами, повну назву компанії-партнера та їх напрями діяльності.

Комментарии пользователей: "Як прорахувати шанси на отримання ділової візи"Если вам есть что сказать об этом заведении, вы можете оставить отзыв в системе комментариев. Пожалуйста, оставляйте только обоснованные отзывы, чтобы другие посетители, которым на данный момент интересна информация про компанию , смогли увидеть конструктивные мнения.

Чтобы прокомментировать , регистрация не нужна. Напишите свое имя, имейл (по желанию) и сам текст отзыва. Напоминаем, что отзывы по компании , которые будут необоснованными, с использованием нецензурной лексики и т.д. могут быть удалены модератором портала без уведомления автора.Добавить комментарий ↑ в начало


Трудоустройство: статьи и советы

Переваги бути фріланс перекладачем

Сучасний глобалізований світ дозволяє кваліфікованій людині мати багато варіантів працевлаштування. Втім, перекладач-фрілансер, як і будь-як...

Як прорахувати шанси на отримання ділової візи

Попри повномасштабну війну, що накрила Україну з початку 2022 року, частина бізнесу змогла оговтатись та далі ефективно працювати в тилу, с...

Азы поиска работы с помощью Интернет

Согласно исследований, количество пользователей интернета стремительно растет. Соответственно, растет и количество соискателей, которые при ...

Как создать рабочую обстановку дома

Реалии последних лет все чаще заставляют обращать внимание на удаленные варианты трудовой деятельности. Работа в домашней обстановке предпол...

Трудоустройство на Link.ua: