Кухонна мийка зі штучного каменю: стильна, міцна, практична

Нержавіюча сталь, натуральний камінь, скло, композити та навіть деревина — мийки з цих матеріалів дуже різні. У кожної з них свої переваги та недоліки. З’ясуємо, які особливості має кухонна мийка зі штучного каменю (інша назва — композитна).


Де «добувають» штучний камінь

кухонна мийкаКомпозит — матеріал з кількох компонентів, які мають принципово різні властивості. Внаслідок їх змішування утворюється нова речовина з покращеними характеристиками.

Композит, з якого виготовлена кухонна мийка, — суміш піску, подрібненого натурального каменю, мармуру, інших мінералів з синтетичними смолами. Твердих частинок у його складі значно більше, ніж зв’язувальної речовини. З цієї причини мийка з композиту надзвичайно міцна.

Важливо підібрати правильне співвідношення складових речовини: матеріал, у якому надлишок мінеральних частинок, буде крихким. Якщо забагато смоли, то продукти будуть схожі на такі, що виготовлені з недорогої пластмаси. Тому у кожного виробника мийок свої пропорції поєднання сировини, які вони не розголошують.


Кухонна мийка зі штучного каменю: за і проти

Є багато причин купити кухонну мийку з композитних матеріалів. Такі моделі:

  • чудово переносять контакт із гарячою та з холодною водою;
  • міцні — міцніші, ніж з натурального каменю (це особливість композиту, про яку йшлося вище);
  • «тихі» — чудово поглинають шум води, що ллється;
  • довговічні — деякі виробники дають гарантію на виріб на 10 років, хоча насправді кухонна мийка такого типу служитиме значно довше;
  • стійкі до подряпин — якщо через якусь прикрість вони й з'являються, то на шорсткій поверхні будуть малопомітними;
  • підходять до більшості інтер’єрів — у композитну суміш додають барвник і отримують кольори для кухонь різних дизайнів.

Ще варто відзначити, що ціна мийки на кухню, що виготовлена зі штучного каменю, нижча, ніж на модель з натуральної сировини, а в експлуатації вона більш надійна. З недоліків — значна маса, яка дещо утруднює монтаж.


100 композитних мийок в мережі магазинів «Лео Кераміка»

Вибрати та замовити мийку зі штучного каменю можна в інтернет-магазині Leoceramica. Для зручного пошуку в каталозі треба обрати країну, в якій виготовлена мийка кухонна, розміри, кількість чаш, колір і форму, межі вартості. Потім проаналізувати запропоновані варіанти та купити той, який відповідає всім вимогам господині.

Для доставки замовлень у Львів, Київ, Харків, Запоріжжя, Одесу, Чернівці та інші міста і містечка України можна скористатися послугами «Нової пошти». Ціни на перевезення встановлює логістична служба.

Комментарии пользователей: "Кухонна мийка зі штучного каменю: стильна, міцна, практична"Если вам есть что сказать об этом заведении, вы можете оставить отзыв в системе комментариев. Пожалуйста, оставляйте только обоснованные отзывы, чтобы другие посетители, которым на данный момент интересна информация про компанию , смогли увидеть конструктивные мнения.

Чтобы прокомментировать , регистрация не нужна. Напишите свое имя, имейл (по желанию) и сам текст отзыва. Напоминаем, что отзывы по компании , которые будут необоснованными, с использованием нецензурной лексики и т.д. могут быть удалены модератором портала без уведомления автора.Добавить комментарий ↑ в начало


Ремонт: статьи и советы

Вхідні двері: якими бувають

Двері - це перше, що сприймають гості нашої оселі або відвідувачі офісу....

Теплица своими руками: выбираем листовой пластик.

Рано или поздно все дачники или любители ковыряться в земле и выращивать овощи, фрукты или ягоды на собственном участке, задумываются о вопр...

Альтернативні джерела тепла для батарей опалення

Хочете заощадити на опаленні та зробити свій внесок у збереження планети? Ця стаття розкриє революційні альтернативні джерела тепла для ваши...

Управление откатными воротами с телефона: безопасность и удобство в вашем умном доме

С развитием умных технологий и систем умного дома, руководство откатными воротами с помощью мобильного телефона стало реальностью. В этом те...

Ремонт на Link.ua:

Студия ландшафтного дизайна "КрасаваДар"

Заказы принимаются круглогодично. Минимальная сумма заказа составляет 200.00грн Форма оплаты: предоплата на карточку приват банка или на расчетный счет. Д...