Рулонні штори чи жалюзі: що обрати для вікна на кухні

Рулонні штори чи жалюзі

На відміну від класичного оформлення спальні чи вітальні, де заведено завішувати вікна тюлями та гардинами в кольоровій гамі інтер’єру, для кухонного вікна зазвичай обираюсь щось більш практичне і легке. Великий вибір рулонних штор можна подивитись тут: https://jaluzi-service.com.ua/ukr/rulonnie-shtori.html, але чи дійсно кращим вибором є саме текстильні конструкції, адже жалюзі теж є надзвичайно практичним рішенням.

Давайте розглянемо від переваги та недоліки штор рулонного типу та пластикових або текстильних жалюзі з позиції практичності й зручності у використанні саме на кухні.


Мінімум місця.

Чим компактнішою та пласкішою є фіранка на кухонному вікні, тим більше простору залишається на підвіконні для організації розміщення кухонних приладів чи дрібних деталей. Це особливо актуально у випадку планування невеликої за площею кухні, де потрібно вмістити і робочу поверхню, і обідній стіл на всю родину. Тож підвіконня часто стають місце зберігання дрібної побутової техніки, столових приладів, а іноді заміняють частину обіднього столу.

У такому випадку якнайкраще підійдуть рулонні штори відкритого типу. Обов’язково обирайте виріб у світлих тонах, адже темні відтінки візуально ще сильніше зменшать простір кухні. Також можна обрати горизонтальні жалюзі з пластику, що кріпляться безпосередньо на віконну раму і не займають додатковий простір.


Простота догляду.

У цьому критерії перше місце за пластиковими жалюзі як горизонтального, так і вертикального типу. Такі вироби значно простіше тримати в чистоті, оскільки:

  • планки та/або модулі легко демонтуються для очищення і так само легко вставляються назад;
  • пластик не здатен затримувати пил та бруд у волокнах (на відміну від текстильних штор);
  • вироби довго тримають ідеальну білизну пофарбованої поверхні і не схильні жовтіти під дією активного сонця упродовж тривалого терміну використання.

Зняти рулонні штори для миття є досить проблематичним завданням, а у деяких випадках майже нездійсненним. Проте закрита конструкція та повністю вертикальне розміщення полотна зменшує кількість пилу на поверхні і, відповідно, вимагає рідшого прибирання.

Рулонні штори чи жалюзі


Легкість у керуванні.

Останні декілька років величезної популярності набули рулонні штори типу «день/ніч». Особливістю цієї моделі є почергове розміщення щільних ділянок тканини з напівпрозорими вставками. При прокручуванні рулону в позицію «через один» ви отримуєте повністю закрите вікно, а у випадку встановлення в унісон «прозоре до прозорого» вікні пропускає активне сонячне світло, проте не засліплює погляд.

На цей момент це одне з кращих рішень на ринку з позиції практичності та простоти керування станом вікна на кухні. У випадку розміщення на першому поверсі багатоквартирного будинку або проживання у приватному секторі з щільною забудовою можна обрати аналогічні рулонні штори з щільною тканиною без прозорих вставок. Також буде доречним розміщення вертикальних жалюзі, особливо у випадку дійсно великих за розміром вікон на кухні.

Комментарии пользователей: "Рулонні штори чи жалюзі: що обрати для вікна на кухні"Если вам есть что сказать об этом заведении, вы можете оставить отзыв в системе комментариев. Пожалуйста, оставляйте только обоснованные отзывы, чтобы другие посетители, которым на данный момент интересна информация про компанию , смогли увидеть конструктивные мнения.

Чтобы прокомментировать , регистрация не нужна. Напишите свое имя, имейл (по желанию) и сам текст отзыва. Напоминаем, что отзывы по компании , которые будут необоснованными, с использованием нецензурной лексики и т.д. могут быть удалены модератором портала без уведомления автора.Добавить комментарий ↑ в начало


Ремонт: статьи и советы

Панельная и монолитная технология строительства – в чем отличия и преимущества

Отличия между панельным и монолитным строением дома и какие преимущества несет в себе каждый вариант....

Виды и особенности болгарок

В строительстве и ремонте не обойтись без такого полезного инструмента, как угловая шлифовальная машина. Она подходит и для шлифовки поверхн...

Альтернативні джерела тепла для батарей опалення

Хочете заощадити на опаленні та зробити свій внесок у збереження планети? Ця стаття розкриє революційні альтернативні джерела тепла для ваши...

Для чего применяются трансформаторы тока

Важной составляющей электросетей и многих источников питания для электроприборов является трансформатор. Этот электромагнитный аппарат необх...

Ремонт на Link.ua:

Студия ландшафтного дизайна "КрасаваДар"

Заказы принимаются круглогодично. Минимальная сумма заказа составляет 200.00грн Форма оплаты: предоплата на карточку приват банка или на расчетный счет. Д...