Англійська з Посмішкою: Займайтеся З Насолодою З 5 Років!

З якого віку навчати дітей англійської? Наша порада – з 5 років. Саме з цього моменту дитина виявляє допитливість, і їй вистачає посидючості для занять. А потяг до всього нового дає навичкам закріпитися.

Гречана Юлія Миколаївна навчає малюків та дітей старшого віку англійській мові, розвиває навички письма та читання. Вона проводить онлайн-курси англійської, навчаючи дітей у групах. Детальніше тут.

Також є формат індивідуального навчання, але для маленьких дітей простіше працювати в групах: менше втомлюються, більша залученість.

Репетитор англійської для дітей

Як вибрати репетитора з англійської для дитини: 7 ключових правил

Розвиток навичок читання та письма: Зверніть увагу на те, який акцент ставить репетитор на розвиток навичок читання та письма.

  1. Групові заняття: Розгляньте варіант групових занять, де діти можуть взаємодіяти один з одним англійською.
  2. Креативні підходи: Віддавайте перевагу репетиторам з креативними підходами в навчанні.
  3. Захоплення від мови: Завдання репетитора — навіювати дітям захоплення вивчення англійської мови.
  4. Культурне збагачення: Репетитор може включати елементи культурного збагачення у навчальний процес, щоб зробити його цікавішим.
  5. Відгуки та рекомендації: Перегляньте відгуки від інших батьків та запитайте рекомендації у знайомих.
  6. Тестове заняття: Перед остаточним вибором, проведіть тестове заняття, щоб оцінити взаємодію репетитора з дитиною та стиль викладання.

Новость добавлена: 30.11.2023
Метки:Комментарии пользователей: "Англійська з Посмішкою: Займайтеся З Насолодою З 5 Років!"Если вам есть что сказать об этом заведении, вы можете оставить отзыв в системе комментариев. Пожалуйста, оставляйте только обоснованные отзывы, чтобы другие посетители, которым на данный момент интересна информация про компанию , смогли увидеть конструктивные мнения.

Чтобы прокомментировать , регистрация не нужна. Напишите свое имя, имейл (по желанию) и сам текст отзыва. Напоминаем, что отзывы по компании , которые будут необоснованными, с использованием нецензурной лексики и т.д. могут быть удалены модератором портала без уведомления автора.Добавить комментарий ↑ в начало