Человек может то, что может его техника, но одновременно эта техника оказывается не в состоянии спасти его от него самого (Габриэль Оноре Марсель)

Раді запропонувати вам підбірку останніх новин різних сфер діяльності. Тут ви знайдете новини України та зарубіжжя на актуальні тематики: бізнес, шоу, спорт, культура та розваги, а також останні новини на схожі тематики. Усі матеріали відсортовані за сферами діяльності і мають мітки, за допомогою яких можна швидко знайти підбірку новин на потрібну тематику.

УКР РУС

Головна » Новини Києва та України » Транспорт
Пошук:


Новини сферы транспорта14.09.2009 В Киеве могут отменить льготные проездные
КП "Киевский метрополитен" намерено приостановить перевозку льготников, начиная с 1 октября 2009 года в случае отсутствия финансирования со стороны Кабинета Министров


22.04.2009 На кладбища Киева пустят дополнительный транспорт
Киевские власти планируют в поминальные дни организовать дополнительный городской транспорт, который будет курсировать на все городские кладбища с 06.00 до 22.00. Замначальник Главного управления ритуальных услуг Михаил Кутищев заявил 20 апреля, что в этом году поминальные дни будут с 26 апреля по 9 мая. Информацию о том, на какие кладбища, и в каком количестве будет предоставлено дополнительного транспорта, в КГГА пока не сообщают.


05.04.2009 В столице введут новые троллейбусные маршруты
Киевские власти намерены ввести в столице дополнительные троллейбусные маршруты. Во вторник, 31 марта, в Киевпастрансе уже принялись за разработку схемы движения по новым троллейбусным маршрутам.


26.03.2009 Щодня в Києві затримують близько 30 п'яних водіїв
В столиці України співробітники ДАІ щодня затримують в середньому 30 водіїв, що сідають за кермо на підпитку. А з початку року Державтоінспекція Києва задокументувала більш як 2500 таких фактів. На жаль, не всі автомобілісти розуміють небезпеку наслідків через вживання алкоголю за кермом.


  

2009-2022 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.